Ні для кого не секрет, що вдала упаковка для товару — це уже половина успіху. Але у справах пакувальних часто помилково вважають, що найкраще, якщо товар запакований у симпатичну коробку. Гарна коробка — це плюс, але покупці, як правило, хочуть роздивитись товар з усіх сторін і отримати максимальну інформацію про нього. Саме тому одним із найпопулярніших видів упаковки в Європі є блістерна. В Україні цей вид теж останнім часом стрімко набирає популярість. Про це сьогодні детальніше.

Сьогодні можливі різні варіанти виготовлення такої упаковки. Важко недооцінити її практичність та зручність, так само як неможливо приховати реальні її переваги у порівнянні з іншими видами упаковки.

Все геніальне є простим!

Головними перевагами блістерної упаковки є мінімальна вага, низька вартість, необхідна жорсткість, міцність і герметичність, прозорість. Таким чином можливо максимально захистити товар від фізичних ушкоджень, легко наносити рекламну інформацію. Форма блістера може виготовлятись індивідуально під конкретний товар.

Коли якість можна побачити!

Ще однією перевагою є можливість клієнту роздивитись товар з усіх боків, а виробнику при цьому розмістити на упаковці усю необхідну інформацію. У цьому і проявляється головна практичність блістера. Продукція поміщається в оболонку з прозорої жорсткої плівки, яка повторює його контур і форму. Оболонка може приварюватися до поліграфічної підкладки.

Світ не без добрих людей та... не без якісної блістерної упаковки!

Тепер до найголовнішого. Запам'ятайте, що відчути усі реальні переваги використання цього способу пакування ви можете тільки замовивши її у професіоналів. А вони уже у свою чергу потурбуються про те, щоб якість була бездоганною і упаковка працювала так, як слід.

В пошуках правди...

Правда є, і вона - у діяльності компанії «Синтез Технологій». Підприємство пропонує послуги розробки різних видів блістерної упаковки для клієнтів зі всієї України, Росії, Європи, гарантує якість, оперативність та відповідальність. Компанія надає також послуги упакування продукції в блістерну упаковку. Тобто компанія виконує максимальний комплекс робіт, щоб забезпечити зручні умови співпраці.

Детальніше про послугу виготовлення можна дізнатись на сайті компанії.

Замість закінчення!

Пам'ятайте, що для успіху в торгівлі потрібно врахувати чимало деталей. Одна із найважливіших — вдала та ефективна упаковка. Оскільки серед широкого різноманіття товарів перше враження клієнтів формує саме вона.