Ідеальна упаковка для товару або Як упакувати безтарний вантаж?

Що перше кидається в очі покупцеві в магазині? Звичайно ж упаковка для товару.

Розглядаючи продукцію в магазині, ми перш за все читаємо про вміст коробки, дивимося дату виготовлення, термін придатності і тільки потім звертаємо увагу на країну-виробника.

Нас давно не дивує, що інформація про німецький або польський товар написана на нашій рідній мові. Час зарубіжної упаковки давно минув. Тепер імпортерам вигідно закуповувати товар оптовими партіями без упаковки і запаковувати його в тару вітчизняного виробництва. Можна не клеїти наклейку з українським та російським перекладом (що виглядає не зовсім презентабельно), а запакувати товар в оригінальну брендову упаковку українського виробництва. А вона, повірте, анітрохи не гірша закордонної. Дизайнери компанії «Синтез Технологій» можуть розробити навіть краще!

Іноді замовник просить повторити оригінальну упаковку товару - це пов'язано з впізнаваністю бренду. Скажімо, при використанні блістерної упаковки, товар добре видно через прозору упаковку. Але на картонку, до якої кріпиться блістер, ми наносимо потрібну споживачеві інформацію і самі оформляємо її дизайн.

Як продати товар за допомогою... упаковки

Теоретично, упаковка може бути якою-завгодно, але з економічної точки зору вона повинна бути такою, що «продає». Дізнавшись, який безтарний (балковий) товар потрібно упакувати, фахівці «Синтез Технологій» зможуть запропонувати безпрограшний варіант упаковки. Якщо товар «говорить сам за себе» - це блістер або термозбіжна плівка. Якщо продукція невиразна, без інформаційних етикеток - її потрібно упакувати в класичні картонні коробки - яскраві, дизайнерські, привабливі.

Зараз дуже вигідно імпортувати великі партії товару і упаковувати вже на своїй території. Не всі товари супроводжуються широкомасштабною рекламною компанією. У таких випадках роль реклами завжди виконує якісна упаковка. Так, скажімо, компанією «Синтез Технологій» була продумана упаковка для засобу захисту від молі "Антимоль". Яскрава коробка виглядає естетично привабливою. Засіб впізнають на полицях магазину, упаковка сама привертає увагу до товару.

Упакуємо абсолютно все!

Безтарні (балкові) вантажі все частіше перевозять з однієї країни в іншу. Товари в упаковці займають у контейнерах багато місця і збільшують вагу грузу. До того ж деякі види упаковки при перевезеннях можна пошкодити. Упаковувати товари в країні, де вони будуть продаватися, набагато доцільніше. І неважливо, де це відбуватиметься - в Україні, Росії чи інших країнах Європи. Для «Синтез Технологій» не існує кордонів!

Звертайтесь в компанію «Синтез Технологій» - ми упакуємо вам будь-які товари! Для упаковки великих партій продукції завжди можна розраховувати на знижку. Телефонуйте, ми завжди на зв'язку!