Ваша продукція залежується на полицях магазину? Впали продажі окремих груп товарів? Хочете вдало розрекламувати новинку чи просунути на ринок новий бренд? Саме час діяти! Час спокушати своїх клієнтів вигідними пропозиціями! Цим сьогодні і займемось!

Пакування промо-связок і наборів – саме про цю досить популярну сьогодні послугу ми і будемо говорити. Це одна із відомих хитрощів, до якої вдаються виробники. Це ефективний та перевірений спосіб підвищити продажі. Адже покупців сьогодні хлібом не годуй, дай лишень знижки чи акційні пропозиції.

Що таке пакування промо-связок і наборів та як вони працюють?

Це ніщо інше, як формування різних товарів в один набір. Такі сьогодні не рідкість. Наприклад, частенько можна побачити гель для душу разом з шампунем чи будь-якою іншою продукцією. Варіантів, як сьогодні прийнято називати, копакінга, безліч. Усе залежить від фантазії та можливостей.

Як показує практика, таке пакування має колосальну дію. Головні цілі, яких вдається досягти – збільшення продажів, підвищення інтересу до конкретних товарів, просування нового продукту, підвищення привабливості торгової марки.

Як виглядає ефективна промо-связка чи набір? Виглядає він так, як його упаковують спеціалісти «Синтез Технологій». Команда компанії допоможе вам розробити дизайн майбутнього набору та запропонує свої послуги. Тут вам порадять де краще розмістити рекламну інформацію, як зробити продукцію максимально привабливою для ваших клієнтів.

Чому вигідно замовляти цю послугу у «Синтез Технологій»?

Компанія «Синтез Технології» має багаторічний досвід роботи у цій сфері. Особливість послуг компанії в тому, що командою спеціалістів створюється максимально вдала та вигідна з комерційної точки зору упаковка, тобто така, завдяки якій ваша продукція навіть в умовах підвищеної конкуренції займатиме на ринку гідне місце. 

Створити такий успішний варіант можна тільки підійшовши індивідуально до конкретного товару. Що і робить компанія «Синтез Технологій». До уваги береться найменша дрібниця.

Що входить у послуги з комплектації?

Це максимально повний комплекс, який включає розробку дизайну рекламної упаковки, складання наборів, стікерування тощо. Звернувшись до компанії «Синтез Технологій», ви можете бути спокійні за результат. Тут усе зроблять за вас. 

P.S. Поки ви думаєте, ваші потенційні клієнти обирають продукцію ваших конкурентів! Не гайте часу! За детальною інформацією щодо послуги пакування промо-связок і наборів звертайтесь за контактними номерами телефонів.


Вдалих вам рішень, влучних рекламних ідей!