Де замовити упаковку для товару? Тільки в компанії «Синтез Технологій»!

Промо-зв'язки в прозорій термоупаковці давно стали звичним явищем у всіх магазинах. Хто з нас не купував, скажімо, шампуні та гелі для душу в одній упаковці? Набір чаю з кухлем або три кондиціонери для білизни за ціною двох?

Замовити упаковку для товару і створити акційні набори пропонує компанія «Синтез Технологій».

Які переваги дає створення промо-зв'язок?

Для покупців  це хороші знижки на різні товари. Для виробників і продавців це:

√ підвищення продажів продукції (продається відразу кілька одиниць товару);
√ управління просуванням товару: є можливість приурочити продаж промо-наборів до майбутніх подій в будь-якому регіоні;
√ оригінальність представлення продукції, підвищення її впізнаваності серед аналогічної продукції інших виробників.

По продажу промо-наборів можна дізнатися про ефективність акції, прорахувавши кількість зв'язок перед і після проведення акції. Промо-зв'язки  дуже ефективний маркетинговий хід. Для проведення акції достатньо упакувати потрібну кількість товарів за допомогою термозбіжної плівки, наклеїти яскраву наклейку з написом «Акція», і все, можна продавати! Така рекламна компанія вимагає менших витрат, порівняно з іншими видами акційних продажів. Наприклад, з розіграшами призів через СМС-повідомлення або створенням пунктів з обміну кришок чи етикеток на призи. Купивши промо-набір покупець отримує свій «приз» (невелику знижку) відразу.

Зазвичай у промо-зв'язки упаковують два однакових продукти, або один  популярний, а інший  той, на який попит незначний. Для більшої зацікавленості споживачів формують тематичні набори.

Чому варто замовити послуги по створенню промо-зв'язок в компанії «Синтез Технологій»?

Компанія «Синтез Технологій» вже багато років працює на українському ринку упаковки різних товарів, і зарекомендувала себе з кращого боку. Співробітники підприємства дуже відповідально ставляться до своєї роботи  завжди якісно і швидко упаковують вироби. Тут розуміють  товар якнайшвидше повинен потрапити на прилавки магазинів для реалізації.

У компанії «Синтез Технологій» використовують тільки сучасне пакувальне обладнання, якісні матеріали для упаковки. Фахівці компанії можуть підказати, які товари краще використовувати для промо-зв'язок і як оформити набір.

Якщо ви вирішили замовити упаковку для товару, звертайтеся в компанію «Синтез Технологій». Вам упакують будь-яку продукцію швидко, якісно і за кращими цінами в Україні!