Упаковка для товару давно перестала просто захищати вироби від зовнішнього впливу. Тепер це - потужний інструмент реклами продукції. За даними соціологічних досліджень, оригінальна, якісна упаковка здатна підвищити рівень продажів від 5 до 30%! Вкладення в упаковку призводять до збільшення продажів, а значить, до збільшення прибутку.

Найбільш ефективною з рекламно точки зору визнана прозора тара. Упаковку товарів в блістер або термозбіжну плівку пропонує компанія «Синтез Технологій». Виробники, імпортери, дистриб'ютори, представники торговельних організацій з усієї України, Росії, країн Європи упаковують свою продукцію саме в цій компанії.

Які функції покладають на упаковку і для чого вона потрібна? Давайте розбиратися.

• Оригінальна упаковка відразу ж привертає увагу до товару. Тільки у випадку з прозорою блістерною упаковкою покупці звертають увагу не на коробочку, а на сам виріб. Прозора пластикова плівка дозволяє розглянути виріб, не виймаючи його з коробки і не пошкоджуючи упаковку. Особливо це важливо для товарів невеликих розмірів, які надійно зафіксовані в блістерній упаковці.

• Упаковка виконує інформативну функцію. На картонку, до якої прикріплений блістер, наносять будь-яку інформацію - де і ким був зроблений товар, рекомендації з використання виробу, технічні дані - штрихкод, ГОСТ, вагу товару, дату упаковки.
 
• Упаковка підкреслює індивідуальність бренду. Товари певних брендів покупці відразу ж впізнають по фірмовому стилю - нанесеному логотипу виробника або символіці торгової марки, корпоративним кольорам. На упаковку наклеюють наклейки із зазначенням акцій.

• Товар в блискучій упаковці здатний не тільки привабити покупців, а й утримувати їхню увагу протягом декількох хвилин, до тих пір, поки вони не з'ясують, що це за продукція і не вирішать, чи потрібна вона їм. Так продається багато товарів. Доведено, що рішення про покупку споживачі приймають спонтанно, купуючи «очима». 

Переоцінити значення упаковки досить важко. Перефразовуючи відомий вислів можна сказати, що «правильна» упаковка - це двигун сучасної торгівлі. Упаковка - потужний маркетинговий засіб, який, незважаючи на витрати, швидко окупається.

Якщо вам потрібна якісна упаковка для товару, звертайтеся в компанію «Синтез Технологій». Ваш товар красиво, якісно, а головне, недорого і дуже швидко упакують в прозору блістерну упаковку.