Всі секрети упаковки для товару

Упаковка для товару давно перестала просто захищати вироби від зовнішнього впливу. Тепер це — потужний інструмент реклами продукції. За даними соціологічних досліджень, оригінальна, якісна упаковка здатна підвищити рівень продажів від 5 до 30%! Вкладення в упаковку призводять до збільшення продажів, а значить, до збільшення прибутку.

Найбільш ефективною з рекламно точки зору визнана прозора тара. Упаковку товарів в блістер або термозбіжну плівку пропонує компанія «Синтез Технологій». Виробники, імпортери, дистриб'ютори, представники торговельних організацій з усієї України, Росії, країн Європи упаковують свою продукцію саме в цій компанії.

Які функції покладають на упаковку і для чого вона потрібна? Давайте розбиратися.

• Оригінальна упаковка відразу ж привертає увагу до товару. Тільки у випадку з прозорою блістерною упаковкою покупці звертають увагу не на коробочку, а на сам виріб. Прозора пластикова плівка дозволяє розглянути виріб, не виймаючи його з коробки і не пошкоджуючи упаковку. Особливо це важливо для товарів невеликих розмірів, які надійно зафіксовані в блістерній упаковці.
  
• Упаковка виконує інформативну функцію. На картонку, до якої прикріплений блістер, наносять будь-яку інформацію  де і ким був зроблений товар, рекомендації з використання виробу, технічні дані  штрихкод, ГОСТ, вагу товару, дату упаковки.
 
• Упаковка підкреслює індивідуальність бренду. Товари певних брендів покупці відразу ж впізнають по фірмовому стилю  нанесеному логотипу виробника або символіці торгової марки, корпоративним кольорам. На упаковку наклеюють наклейки із зазначенням акцій.

• Товар в блискучій упаковці здатний не тільки привабити покупців, а й утримувати їхню увагу протягом декількох хвилин, до тих пір, поки вони не з'ясують, що це за продукція і не вирішать, чи потрібна вона їм. Так продається багато товарів. Доведено, що рішення про покупку споживачі приймають спонтанно, купуючи «очима». 

Переоцінити значення упаковки досить важко. Перефразовуючи відомий вислів можна сказати, що «правильна» упаковка  це двигун сучасної торгівлі. Упаковка  потужний маркетинговий засіб, який, незважаючи на витрати, швидко окупається.

Якщо вам потрібна якісна упаковка для товару, звертайтеся в компанію «Синтез Технологій». Ваш товар красиво, якісно, а головне, недорого і дуже швидко упакують в прозору блістерну упаковку.