Термоупаковка товару: красиво упакувати можна абсолютно все!

Термоупаковка товару популярна в усіх країнах світу. Продукція в прозорій плівці викликає більше довіри з боку покупців. Це свого роду гарантія, що продукт новий, якісний, зроблений серйозною компанією, яка піклується про збереження свого товару.

Красива термозбіжна плівка додасть глянцевого вигляду будь-якій продукції. На неї можна нанести контакти виробника, логотип компанії. Такий маркетинговий хід - непряма реклама, хоча й дуже ефективна.

Що можна упакувати в терможбіжну плівку? Та все що завгодно!
Тільки виграють від упаковки в термоплівку:

● косметика та парфумерія; 
● побутова хімія для кухні, ванних кімнат, туалетів; 
● вино-горілчані вироби, води, соки; 
● книги, альбоми, журнали та інша друкована продукція; 
● іграшки, компакт-диски, фототовари та інші подарунки; 
● предмети домашнього вжитку; 
● продукція будівельного та побутового призначення;
● харчові продукти;
● канцелярське приладдя; 
● фармацевтичні та медичні товари; 
● продукція промислової індустрії.

Цей список може бути якої завгодно довжини!

Термоупаковка товару: одні переваги та абсолютна відсутність недоліків!

Захисні властивості термозбіжної плівки набагато вищі інших видів упаковки. На відміну від картонних коробок, термоплівка не розмокає у вологих умовах зберігання, а харчові продукти частково захищає від ультрафіолетових променів. Цілісність термоупаковки свідчить про збереження товару. Упаковка ціла - продукт у безпеці.

Деякі товари для зручного транспортування потрібно не тільки упакувати, але й трохи стискати, і термозбіжна упаковка цьому сприяє. Прозора плівка буде доречною яскравим товарам - книгам, друкованим виданням, постільній білизні - продукції, зовнішній вигляд якої повинен бути максимально видимий крізь упаковку.

Ще один важливий факт: при використанні прозорої термоплівки продукцію добре видно, що не вимагає додаткової реклами. До того ж за допомогою термоплівки можна без зайвих витрат створити тимчасовий рекламний бренд, приурочений до якоїсь події - до новорічних свят, літніх відпусток, сезонних розпродажів. Приводів, коли за допомогою термоплівки можна продати величезну кількість товару, предостатньо! Дуже вигідно продавати товари, скріпивши їх по кілька штук. Найзручніше зробити це саме за допомогою термозбіжної плівки.

Безсумнівною перевагою термоупаковки є низька вартість. Вона обійдеться в кілька разів дешевше картонної тари, але, безсумнівно, виграє зовнішнім виглядом.

Ваш товар вже в нашій термозбіжній плівці? Ні? Телефонуйте, будемо упаковувати!